Froomo
JANSSEN COSMETICS

JANSSEN COSMETICS


Хочете поповнити свій доглядовий арсенал косметикою преміум-сегмента й при цьому не переплачувати за кожен засіб? Тоді акція нашого партнера Janssen Cosmetics саме для вас. Купіть 4 засоби будь-якої лінійки та зекономте при цьому 20% від вартості покупки!

Умови акції

Зберіть свою ідеальну серію доглядових засобів від Janssen Cosmetics та отримайте:

  • 10% знижки при купівлі 2-х товарів;
  • 15% знижки при купівлі 3-х товарів;
  • 20% знижки при купівлі 4-х товарів.

Акція діятиме лише місяць з 01.06.24 по 30.06.24.

Тож не проґавте можливість заощадити до 20% від чека перед літнім відпочинком!


Чому понад 80 країн світу обирають Janssen Cosmetics?

Janssen Cosmetics - німецька компанія косметики преміум-сегмента, відома на ринку з 1990 року. В її асортименті містяться засоби для домашнього та професійного догляду за шкірою. У Janssen Cosmetics ви зможете знайти все необхідне для живлення, відновлення, зволоження та боротьби із запаленнями на шкірі будь-якого типу.

В арсеналі бренду є креми, скраби, гелі, маски, пілінги, засоби для захисту від сонця і навіть легкі тональні основи, що підійдуть для якісного макіяжу в спекотну пору. Кожен засіб Janssen Cosmetics виробляється з турботою про клієнтів і тому поєднує в собі фармацевтичні та природні компоненти, які в комбінації дарують безпечний і при цьому ефективний догляд.


Що підійде саме мені?

Серед продукції бренду кожен зможе знайти для себе те, що задовольнить потреби його шкіри. Тож ви можете замовити засоби не тільки для себе, а й для мами, доньки, чоловіка або дружини, зробивши приємний подарунок не тільки собі, а й близьким. Зверніть увагу на лінійки Janssen Cosmetics, які особливо актуальні влітку:

  • SUN — серія засобів для захисту шкіри від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання різного типу;

  • MATURE SKIN — лінійка продуктів для антивікового догляду, яка допоможе позбутися зморшок, пігментації та в'ялості, щоб під час поїздки на море ви мали молодий і здоровий вигляд;

  • BODY — серія засобів, яка допоможе привести до ладу тіло та сприятиме безпечній засмазі;

  • ALL SKIN NEEDS — лінійка-рятувальник на всі випадки життя. Розроблена для розв'язання різних проблем шкіри будь-якого типу;

  • MEN — серія, яка допоможе зберегти здоров'я та молодість чоловічої шкіри.


Повернутись на головну