Froomo
Hillary Cosmetics

Hillary Cosmetics


Закінчився крем для обличчя і немає SPF? Або хочете позбутися целюліту, а на полиці вже немає ні скрабу, ні засобів для обгортання? Тоді саме час скористатися акцією нашого партнера Hillary Cosmetics і отримати цілих два засоби за ціною одного!

Умови акції

Оберіть 2 будь-яких товари Hillary Cosmetics зі списку та отримайте 2 засоби, сплативши вартість одного!

Акція діятиме лише 2 тижні з 01.06.24 до 15.06.24

Переходьте скоріше до списку товарів та отримуйте максимум вигоди від покупки!

А для тих, хто хоче домогтися максимально рівномірної та водночас яскравої засмаги, бренд пропонує 50% знижки на комплекс для автозасмаги та рукавичку-аплікатор Self Tan.


Які товари беруть участь в акції?

Серед засобів, що беруть участь в акції є креми для всіх типів шкіри, сироватки, SPF, маски, патчі, продукти для догляду за волоссям, антицелюлітні засоби, тоніки, шимери та масажери. Серед такого асортименту ви з легкістю підберете собі комплекс, здатний закрити всі проблеми шкіри.

Наш партнер Hillary Cosmetics підібрав товари таким чином, що ви з легкістю знайдете собі сироватку з SPF і гідрофільну олійку для її видалення, убтан для глибокого скрабування та засоби для активного відновлення, шампунь для очищення волосся та кондиціонер для живлення, олійку для обличчя та масажер для якісного опрацювання проблемних зон.


Чому Hillary Cosmetics - один із найкращих в Україні?

Hillary Cosmetics - це про натуральність і якість одночасно. Вони підходять з максимальною відповідальністю до підбору компонентів і намагаються зробити свої засоби не тільки ефективними, але й доступними. У їхньому арсеналі ви без проблем знайдете все необхідне для догляду як для жінок, так і для чоловіків.

Всі засоби вони виготовляють таким чином, щоб вони мали підвищену ефективність самостійно, а в комбінації могли дати ще більш якісний ефект. Тож не проґавте можливість подарувати своїй шкірі та волоссю якісний догляд, який подовжить їхню молодість.


Повернутись на головну